30 січня 2017 року учні 11 класу відвідали Інтерактивний музей бойових побратимів АТО в Українському Домі "Перемога".

Куратор музею Ігор Войцехівський провів цікаву екскурсію, учні мали можливість поспілкуватись із керівником ГО "Об'єднання бойових побратимів" Катериною Бойко та другом "Покутякою", який нещодавно приїхав із зони бойових дій.

Заступник директора Тернопільської ЗОШ №4 Петкова Оксана Степанівна, яка відвідала екскурсію разом з учнями висловлює подяку організаторам Музею за чудову та пізнавальну зустріч:

Щиро дякую організаторам Музею за чудову та пізнавальну зустріч, учні багато почерпнули для себе потрібного та правдивого матеріалу... Ваша праця є неоціненною для виховання патріотів України! Сподіваюсь на подальшу тісну співпрацю!!!

Рекомендую всім відвідати Музей, незалежно від віку відвідувачів, бо подача інформації є доступною для всіх категорій населення...

Більше фото з події можна знайти на сторінках школи у Facebook та Google+