Напередодні Різдва прекрасні подарунки для наших захисників, що перебувають на лікуванні та реабілітації у медичних закладах міста Тернополя, підготували маленькі учні 1а, 2б, 2в та 3г класів нашої школи. Малюнки з щирими побажаннями швидкого одужання та різні гостинці порадували бійців , несли символ вдячності за захист нашої країни. Вчитель Аліна Вікторівна Тараненко передала вітання дітей до благодійного фонду «Дар життя», в котрому волонтери і працівники вже наготували смаколики та багато подарунків до комплекту. Особлива подяка класним керівникам Бережницькій Христині Орестівні, Миць Тетяні Георгіївні, Семчук Ользі Зеновіївні, Лазорко Світлані Василівні за виховання доброзичливих дітей. Школа номер 4 пишається багатьма добрими вчинками.