21 грудня відбувся обласний семінар- практикум Всеукраїнської учнівської експедиції " Моя батьківщина - Україна" під час якого ми презентували досвід роботи нашої школи у краєзнавчій роботі :" Невипадкові зустрічі. Можливості використання краєзнавчого матеріалу в освітньому процесі.".

Зокрема, з досвіду роботи переможців міського етапу конкурсу Гузанової І.О., Рилової Г.В.

Родзинкою нашого виступу була дослідницька робота " Український американець" команди учителів нашої школи Гузанової І.О., Регіщука В.І., Стрижакової О.О.

Гузанова І.О. нагороджена грамотою обласного департаменту освіти і науки Тернопільської ОВА, як переможець обласного етапу конкурсу. Робота " Дороговкази у Тернопільському небі". Її роботи подана на Всеукраїнський етап у МОН. Вітаємо!!!! Та бажаємо , звичайно, перемоги