- Деталі
-
Опубліковано: 16 листопада 2018
-
Перегляди: 1179
Ознаками нової української школи є не лише нові підходи у роботі, але і створення нового позитивного освітнього простору. Сучасний стенд, на якому затишно і стильно почуватимуться накращі дитячі малюнки - мрія не лише вчителя образотворчого мистецтва, але й вчителів початкової школи. Саме такий стенд протягом осінніх канікул був створений власними руками учителів трудового навчання Лабяком І.В. та Яциною В.П., завдяки мистецькому хисту та щирому ентузіазму Вороницького Сергія за ідеєю учителя образотворчого мистецтва Кізілової Г.О.. Радіємо підтримці та сприянню зі сторони керівництва школи! (Переглянути....)
- Деталі
-
Опубліковано: 16 листопада 2018
-
Перегляди: 1267
Хорошою мистецькою традицією нашого міста є художні пленери, що проводяться управлінням освіти і науки Тернопільської міської ради, Тернопільським комунальним методичним центром науково-освітніх інновацій та моніторингу та творчо-мистецькою групою «Євген Удін і Компанія. 19 жов був проведений вже VIII пленер "Тернопіль - колиска мого дитинства". Серед більше ніж 80 учасників були і учениці нашої школи Колісник Катерина та Кравець Єлизавета (11-А клас), Литвиненко Анастасія (9-Б клас) та Тиха Катерина (11-Б клас). Робота Каті увійшла в число кращих, автор була нагороджена грамотою та етюдником. Останній теплий день жовтня став джерелом справжнього натхнення!
- Деталі
-
Опубліковано: 16 листопада 2018
-
Перегляди: 1197
Хіба може бути щось більш зворушливе, ніж спільна остання поїздка у випускному класі? 12 жовтня 2018 року. Чудова погода, затишне місто, шоу фонтанів, комфортабельний хостел, веселе привітання для іменинника, цікаві екскурсії – такою запам’ятається Вінниця для учнів 11-А класу. Ми пам'ятаємо, що яскраві спогади є кращим шкільним скарбом! (Переглянути фото...)
- Деталі
-
Опубліковано: 16 листопада 2018
-
Перегляди: 1113
У середу 14 листопада 2018 року у приміщенні обласної державної адміністрації відбулося нагородження переможців конкурсу творчих робіт на антикорупційну тематику серед студентської та учнівської молоді Тернопільської області. Приємно, що серед великої кількості учасників конкурсу, учнів та студентів не лише Тернополя, але й навчальних закладів області, І місце посіла робота учениці 11-А класу Колісник Катерини, а лауреатами конкурсу стали учениці 10-Б класу Шевчук Інна та Кіт Марія та учениця 8-В класу Алтухова Валерія. Роботи переможців можна буде побачити на бігбордах та сітілайтах міста. Успішні мистецькі традиції школи продовжують жити завдяки талановитим учням! (Переглянути фото...)
- Деталі
-
Опубліковано: 16 листопада 2018
-
Перегляди: 1114
У нас в 3-А відбувся інтелектуальний турнір на тему:"Україна- це ми''.
Проведені цікаві конкурси. Діти пригадали прислів'я, скоромовки, сусідів нашої країни. Переглянули відео на тему:"10 найрозумніших тварин у світі.''
Не обійшлося і без конкурсу "Жарти'', "Смаколики''.Перемогла дружба. (Переглянути фото....)

