- Деталі
-
Опубліковано: 24 лютого 2021
-
Перегляди: 1044
23 лютого 2021 року, в рамках заходів із вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні та подій Революції Гідності, у 6-В класі (Пронкевич М.Р.) було проведено музейний урок. Керівник шкільного музею Петкова О.С. провела екскурсію з використанням матеріалів експозиції, літератури, відео. Діти та класний керівник долучились до обговорення подій. На урок завітала Скакунова Алевтина, мама учня, військовослужбовець, учасниця АТО, яка розповіла про події в Маріуполі у 2014-2015 роках. Висновок, який зробили учасники уроку: Потрібно постійно згадувати про ці трагічні події, щоб не допустити їх повторення.
- Деталі
-
Опубліковано: 24 лютого 2021
-
Перегляди: 936
- Деталі
-
Опубліковано: 24 лютого 2021
-
Перегляди: 898
- Деталі
-
Опубліковано: 23 лютого 2021
-
Перегляди: 924
У вівторок 23 лютого в рамках учнівської арт- галереї відбулося відкриття персональної виставки робіт учениці 8-В класу Софії Ангелюк. За фактами і цифрами стоїть відкрита душа та умілі руки надзвичайно скромної, виконавчої і талановитої дівчини. На відкритті були присутні мама та бабця Софійки, які щиро підтримують та заохочують її до творчості. А також невипадковими гостями стали учні 6-Б класу, серед яких надзвичайно багато творчих та креативних потенційних авторів майбутніх виставок.
Поки що малювання є для Софії приємним хобі, можливістю відволіктися. Але те, що з кожним разом вона ставить планку все вище і вище, говорить про те, що у неї є всі можливості для успішної самореалізації у цій сфері. Впевнені штрихи, збалансована композиція, філософські сюжети – ось помітні ознаки її графічних робіт. Сама авторка реагує на похвалу скромно і стримано. Але ми бажаємо їй яскравих здобутків та насолоди від творчості!
- Деталі
-
Опубліковано: 23 лютого 2021
-
Перегляди: 1019
Для того щоб розширити знання учнів про рідну землю, розкрити суть понять «громадянин, « патріот», « патріотизм» у 5-В був проведений урок-диспут на тему «Кого можна назвати справжнім патріотом?!»
Під час бесіди учні згадали та хвилиною мовчання вшанували пам’ять тих героїв, яких ми з гордістю називаємо Героями Небесної Сотні!










