- Деталі
-
Опубліковано: 30 листопада 2021
-
Перегляди: 850
Першого грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Учні 9 класів долучилися до міського конкурсу «Подумай про майбутнє – обирай життя». Учень 9 – Б класу Максим Кунець створив емблему, яка символізує солідарність із ВІЛ – позитивними та застерігає від можливих помилок, що можуть призвести до захворювання.
Будьте поінформованими – обирайте життя!
- Деталі
-
Опубліковано: 27 листопада 2021
-
Перегляди: 846
Учні 1-Б класу вшанували пам’ять загиблих.
- Деталі
-
Опубліковано: 19 листопада 2021
-
Перегляди: 865
Учні тернопільської школи №4 тепер харчуються за меню Євгена Клопотенка.
Воно циклічне і налічує багато нових страв. Серед них: крем-супи, "паелья", болоньєзе, бефстроганов, нагетси та кебаб.
Що найбільше люблять школярі - дивіться у сюжеті
- Деталі
-
Опубліковано: 19 листопада 2021
-
Перегляди: 919
Сьогодні наші ведучі зібралися, щоб записати відеозвернення з Днем працівників радіо. А керівництво школи, яке високо цінує їх активність та креативність, відзначило їх дипломами та солодким подарунком!
У нашому відео ми привітали хорошу подругу наших радійників Наталку Колтун і запросили Володимира Носкова провести майстер-клас для наших учнів!
- Деталі
-
Опубліковано: 19 листопада 2021
-
Перегляди: 865
Напередодні Дня радіо, 15 листопада о 15:05 на Українському радіо у програмі "Небайдужі" пролунало інтерв'ю з радіоведучими шкільної радіостудії Smile FM Тернопільської ЗОШ 4 Даниленко Лукою, Ковальчук Анастасією та Семенець Валерією.
Його творці кажуть: популярним і поширеним символом позитиву є смайлик. Smile з англійської означає усмішка. Саме такий веселий талісман-смайлик і є емблемою шкільної радіостудії. Тож "усміхнена назва" шкільного радіо, як- то кажуть, зобов’язує юних ведучих із вчителями проводити прямі ефіри з легкістю, з цікавинками, пізнавальною інформацією, улюбленою музикою і навіть радіоквестами! «Смайл fm» у шкільному ефірі лунає вісім років.
Його ведучими, кореспондентами, звукорежисерами є члени учнівського парламенту, ініціативні школярі, голови учнівських комітетів класів. І, що цікаво, створення радіо, а згодом шкільної медіа студії – це ініціатива самих учнів та учениць.
Ведучий програми Володимир Носков був вражений ентузіазмом та вправністю учнів у створенні цікавого пізнавального контенту для школярів. Приємно, що про діяльність нашої радіостудії розповідають на всеукраїнському каналі.
Продюсерка Юлія Шелудько та редактор Всеволод Чебодаєв

