20 жовтня у 3-В класі відбулися спортивні змагання «Спортивна родина - міцна Україна».

Всі памʼятаймо, як святу молитву ,

І в молоді, і в зріліі літа,

Що лиш добро спроможне нас зцілити,

Що світ врятує тільки доброта!

Галина Шулим

Саме під таким кредо відбулася мандрівка казковими історіями Галини Шулим у стінах ТЗОШ 4 з учнями 3-Б класу (вчитель Тетяна Сулима, зав. бібліотекою Оксана Ясьончик, бібліотекар Наталія Дворецька). Адже погодні умови внесли корективи, тому зустріч змінила свою локацію.

Коронована тернопільська письменниця-казкарка, літераторка Галина Шулим із задоволенням ділилася теплотою та казковим світом з дітками, які задавали безліч запитань та розповідали свої життєві історії, мрії та сподівання. Зустріч пройшла в атмосфері світла, радості й добра

Щорічно в третю суботу вересня в усьому світі відзначається День «З’їж яблуко». Метою його святкування є привертання уваги людей до простого та ефективного методу підтримки здоров’я, яким виступає щоденне вживання цього цінного фрукта.

В Україні яблуню завжди вважали чудо-деревом. В старих народних казках були згадки про молодильні яблука. А для того, щоб дізнатися майбутнє, казковим героям потрібно було лише почати катати яблучко по тарілочці. Учні 8Б на уроці німецької не тільки смакували цим чудовим фруктом, а й вивчили традиційну пісню-забавлянку німецьких матусь про користь яблука.

  

Щорічно 16 жовтня у 50-ти країнах світу відзначається Всесвітній день здорового харчування. Харчування – один з найбільш важливих аспектів здорового способу життя. В організмі людини немає практично жодного органу і системи, нормальна життєдіяльність яких не залежала б від харчування. З нагоди Всесвітнього дня здорового харчування у нашій школі відбулися заходи, спрямовані на формування культури харчування та правильних харчових звичок .

Здорове харчування – стиль життя, який сприяє міцному здоров’ю та довголіттю. Це довгострокова стратегія, а не короткострокове вирішення швидких завдань. Бережімо себе і харчуймося правильно!

До дня ментального здоров’я, який відзначають 10 жовтня, практичний психолог Горбатюк С.І. провела круглий стіл на тему: «Як вберегти ментальне здоров’я» для вчителів початкових класів. Поцікавилися один у одного «Ти як?», та опрацювали різні вправи на відновлення стану спокою 

Оновлений сайт нашої школи запрацював недавно!

Деякі розділи поки можуть бути недоступними! Якщо Ви знайшли помилки, або маєте побажання щодо вмісту сайту, пишіть нам: ternopil.school4@gmail.com