Учні нашої школи взяли участь в освітньому проєкті "АБЕТКА ПОЛЬСЬКОГО КЛАСУ – популяризація польської мови в Україні" та конкурсі у рамках цього проєкту "Зустріч з Коперником" .

Школярі створили неймовірні плакати, лепбуки про відомих польських науковців.

Потім вони ділилися своїм творчим доробком з учнями з паралельних класів, розповідаючи цікаві факти про польську науку та вчених.

Ще цікавіше стало, коли ми разом створили хмару слів, в якій зібрали імена та прізвища польських вчених! Це було дуже пізнавально та стимулювало учнів до подальшого вивчення польської мови та ознайомлення з її культурою.

Ми пишаємося нашими талановитими дітьми та підтримуємо їх у подорожі в світ знань!

Nasi uczniowie wzięli udział w fascynującym projekcie "AВС polskiej klasy" ta konkursie " Spotkanie z Kopernikiem"

Stworzyli niesamowite plakaty, lapbooki o polskich naukowcach.

Następnie nasi uczestnicy dzielili się swoimi twórczymi osiągnięciami z uczniami z równoległych klas, opowiadając ciekawe fakty o polskiej nauce i naukowcach.

Jeszcze ciekawiej stało się, gdy wspólnie stworzyliśmy chmurę słów, w której zebrano imiona i nazwiska polskich uczonych!

To było bardzo pouczające i pobudzające do dalszej nauki języka polskiego oraz poznawania jego kultury.

Jesteśmy dumni z naszych utalentowanych uczniów i wspieramy ich w podróży przez świat wiedzy!