2 листопада учні 10-А класу відвідали читальний зал Тернопільської обласної універсальної наукової бібліотеки, де взяли участь у тренінгу з профорієнтації «Відбій кар’єрної тривоги». Його провела голова громадської організації «АТОМ» Ірина Яремчук. Спеціалісти цієї громадської організації проводять психологічну діагностику, консультують щодо вибору професії, навчають молодь проектного менеджменту, організовують практику і стажування.

Старшокласники оцінили свої знання і вміння, а також почули оцінку товаришів. Дізналися про сайт «Гурт», на якому представлені можливості для здобуття знань, та посилання на портали, які допоможуть визначитися з напрямком здобуття подальшої освіти. Також визначили, що саме може стати для них перешкодою в отриманні обраної професії: брак знань, тиск батьків, брак фінансів. Потім учасники тренінгу поділилися на команди, які запропонували вирішення кожної з перешкод.

За словами школярів, вони чимало дізналися про себе, тренінг допоміг їм підняти самооцінку. Наступного разу учні покращать навички, потрібні для працевлаштування.