14 жовтня в Україні є особливим днем, який щорічно переповнює гордістю та хвилюваннями серця мільйонів громадян нашої держави. У цей день відзначають одразу чотири свята та пам’ятні дні, пов’язані з різними історичними подіями. Це - Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва, дата створення Української Повстанської Армії, День захисника і захисниці України.

На урок мужності  «Понад усе вони любили Україну» у бібліотеку до учнів 8-В класу ТСШ № 4 (вчитель Тетяна Демчук, шк. бібліотекар Оксана Ясьончик) завітали: Леся Любарська - член НСПУ, почесний працівник культури України, кавалер ордену княгині Ольги ІІІ ст., почесна громадянка Тернополя, берегиня українського козацтва; Валерій Богаченко - поет, пісняр, співак, громадський діяч, полковник у відставці, полковник українського козацтва; Людмила Червінська - заслужена артистка естрадного мистецтва України, композитор, берегиня українського козацтва. Діти, затамувавши подих, слухали патріотичні вірші та пісні у виконанні наших шановних гостей, а також дізналися багато цікавого з героїчної  історії нашої України!