22-23 лютого в рамках проекту «Демократія: політично освічений громадянин як основа держави», який організовується асоціацією «Американські Ради» та ГО «Солідарна Молодь», запросили активних учнів нашої школи здійснити навчальну поїздку у м. Київ.

Учні мали можливість відвідати Верховну Раду України, де на власні очі змогли побачити процеси законотворення і відвідали сесійну залу.

Була також організована зустріч у Міністерство молоді та спорту, де школярі мали змогу особисто зустрітися із заступником Міністра та поспілкуватися на теми демократії, прав людини та активного громадянського суспільства.

Від імені адміністрації нашої школи, щиро дякуємо організаторам поїздки, Пителю Юрію, голові ГО «Солідарна Молодь» та Анні-Марії, керівнику проекту, випускниці програми обміну майбутніх лідерів FLEX.

(Переглянути фото... )