Ми завжди раді гостям! Особливими гостями грудня стали вчителі образотворчого мистецтва міста, що завітали на авторську майстерню вчителя образотворчого мистецтва Кізілової Галини Олександрівни, що відбувався 27 грудня 2016 року.

Темою авторської майстерні було використання ІКТ та формування внутрішньої потреби вчителя в опануванні сучасних технологій.

Був проведений відкритий урок в 5 класі на тему "Колорит у пейзажі. Зимовий пейзаж".

Вчитель поділилась власним досвідом використання таких інтерактивних програм як Kizoa, Tagxedo, Kahoot, а також створення "живих" презентацій Prezi.

Особливою "родзинкою" зустрічі став перегляд театрально-музичної композиції "Радуйся, світе! Спас народився!", створеної творчим колективом учнів та вчителів нашої школи.