Згідно наказу №197 від 26.08.16 р. "Про режим роботи школи в 2016/2017 навчальному році", з метою чіткої організації навчально-виховного процесу:

1. Встановити режим роботи школи:
    1.1. Вхід учнів в школу з 08:15.
    1.2. Попередні дзвоники за 5 хвилин до основного.
    1.3. Дзвінки згідно розкладу.
    1.4. Перед початком кожного уроку вчитель готує кабінет для проведення занять, після закінчення уроку вчитель виводить учнів, залишається в кабінеті до закінчення прибирання приміщення (щоденно).
  2. Класні керівники перевіряють наявність учнів у школі після першого уроку, відмічають прізвища відсутніх учнів в Книзі обліку відсутніх учнів та класних журналах (щоденно).
  3. Класні керівники, вчителі-предметники чергують протягом перерв на поверхах згідно з графіком, забезпечуючи безпеку школярів, несуть відповідальність за поведінку учнів на перервах (згідно з графіком чергування).
  4. Після закінчення уроків вчитель, який проводив останній урок в класі, виводить учнів до роздягальні, є присутнім при виході учнів із школи (відповідальні вчителі школи, постійно).
  5. Початок роботи кожного вчителя за 20 хвилин до початку свого першого уроку. Чергування вчителів розпочинається за 30 хвилин до початку занять і закінчується через 20 хвилин після закінчення останнього уроку.
  6. Раді школи вносити зміни до структури навчального року за погодженням управління освіти і науки Тернопільської міської ради.
  7. Категорично заборонити відпускати учнів з уроків без дозволу адміністрації.
  8. Уроки, заняття гуртків проводяться згідно з розкладом, затвердженим директором школи, узгодженим з санепідемстанцією.
  9. Організувати звільнення від занять фізичного виховання, трудового навчання та віднесення учнів до спецмедгрупи згідно з довідками з ЛКК лікарень.
  10. Присутність на уроках сторонніх осіб допускається тільки з дозволу директора школи.
  11. Проведення екскурсій, вивезення учнів в театр, відвідування виставок дозволено тільки після видання відповідного наказу по школі.
  12. Покласти відповідальність за охорону життя, здоров'я учнів під час проведення уроків, позакласних заходів на вчителів-предметників, класних керівників.
  13. Передбачити чергування учнів чергового класу у всіх коридорах, їдальні, на сходах, у вестибюлі школи, біля входу в школу (відповідальні).
  14. Встановити спортивний одяг для уроків фізичної культури; робочий одяг для уроків праці; шкільну форму встановленого зразка для учнів 1-8-х класів, діловий костюм для учнів 9-11-х класів.
  15. Заборонити куріння учнів, вчителів у приміщенні школи.
  16. Забезпечити збереження шкільного майна та підручників (класні керівники, зав. кабінетами, чергові).