- Деталі
-
Опубліковано: 21 жовтня 2024
-
Перегляди: 589
Делегація нашої школи, до складу якої увійшли вчителі Галина Петрівна Сеньків та Наталія Теодозіївна Хомин, а також учениці Катерина Цибульська і Кароліна Мацьо, взяла участь у XXXVII Зльоті Європейської Родини Шкіл імені Юліуша Словацького, що проходив 17-19 жовтня в Ліцеї імені Юліуша Словацького в місті Гродзиськ-Великопольський. Цей захід об'єднав 17 шкіл із різних міст та країн, серед яких були Бездани (Литва, онлайн), Хожув, Чеський Тешин (Чехія), Ченстохова, Ельблонг (онлайн), Ярославль, Кельце, Кременець (Україна), Лодзь, Олешниця, Отвоцьк, Пйотркув Трибунальський, Перемишль, Тернопіль (Україна), Варшава, Вроцлав і, звісно, Гродзиськ-Великопольський.
Учасники змагалися у декламуванні віршів польського поета Юліуша Словацького. Наші учениці під керівництвом Наталії Хомин представили літературно-хореографічну композицію «В альбомі Зоф’ї Бобрувни», за яку отримали почесне ІІ місце. Це вагоме досягнення, яким ми пишаємося, адже дівчата гідно представили нашу школу на міжнародній арені.
Великі справи починаються з маленьких кроків, але саме вони ведуть до перемог.
Delegacja naszej szkoły w składzie dwóch nauczycielek: Galiny Seńkiw oraz Natalii Khomyn, a także dwóch uczennic: Katarzyny Cybulskiej i Karoliny Macio, wzięła udział w XXXVII Zlocie Europejskiej Rodziny Szkół im. Juliusza Słowackiego, który odbył się w Liceum Ogólnokształcącym im. Juliusza Słowackiego w Grodzisku Wielkopolskim w dniach 17-19 października. W tegorocznym zlocie uczestniczyło 17 szkół z różnych miast i krajów, w tym z Bezdan na Litwie (online), Chorzowa, Czeskiego Cieszyna (Czechy), Częstochowy, Elbląga (online), Jarosławia, Kielc, Krzemieńca na Ukrainie, Łodzi, Oleśnicy, Otwocka, Piotrkowa Trybunalskiego, Przemyśla, Tarnopola (Ukraina), Warszawy, Wrocławia i oczywiście Grodziska Wielkopolskiego.
Nasze uczennice z literacko-choreograficzną kompozycją „W pamiętniku Zofii Bobrówny” zdobyły zaszczytne 2. miejsce (opiekun: Natalia Khomyn). Jesteśmy dumni z ich osiągnięć oraz godnego reprezentowania szkoły na arenie międzynarodowej.
- Деталі
-
Опубліковано: 10 жовтня 2024
-
Перегляди: 574
9 вересня, напередодні Всесвітнього дня психічного здоров’я, учні 11-А класу відвідали читальний зал Тернопільської обласної універсальної наукової бібліотеки. Під час зустрічі, організованої працівниками відділу медичної літератури спільно з фахівцями Тернопільського обласного центру контролю та профілактики хвороб, відбулася інформаційна година на тему: «Моє психічне здоров'я. Як його зберегти?».
Присутні мали змогу не лише дізнатися більше про важливість психічного здоров’я, а й освоїти техніки самодопомоги. Під час практичної частини учні виконали вправи, що допомагають зняти емоційну напругу та заспокоїтися.
- Деталі
-
Опубліковано: 10 жовтня 2024
-
Перегляди: 582
Щирі вітання від оновленого складу учнівського парламенту з нагоди Всесвітнього дня вчителя (5 жовтня) Автор ідеї та сценарію фільму: Ляврін І.І. Оператор та режисер монтажу Регіщук В.І.
- Деталі
-
Опубліковано: 10 жовтня 2024
-
Перегляди: 592
1 жовтня вже другий рік поспіль ми, українці, відзначаємо День захисників і захисниць. Для усіх нас цей день – можливість вшанувати воїнів, які захищають незалежність та суверенітет України. У День захисників і захисниць заведено згадувати не лише героїв сьогодення, які щодня боронять кордони нашої держави від країни-агресора, але й ветеранів Другої світової війни, наших предків козаків, які виборювали право за незалежність. Також, в цей свято Покрови Пресвятої Богородиці та День українського козацтва. Покрова оберігає й оборонців сьогодення. Разом з усіма українцями захисники просять Пресвяту Богородицю подарувати мир Україні та захистити її кордони від ворогів. Вітаємо всіх захисниць і захисників України. Ви всі для нас - справжні Герої! Нехай Господь вас береже, а близькі та рідні швидше дочекаються вашого повернення. Віримо, що Україна неодмінно переможе!
- Деталі
-
Опубліковано: 10 жовтня 2024
-
Перегляди: 550
Ми живемо у нелегкі часи, коли триває боротьба за нашу свободу. Не можна стояти осторонь подій, які відбуваються навколо нас, і свою громадянську позицію не потрібно боятися демонструвати. Допомогти героям-бійцям, які захищають нашу Україну, боряться за наше майбутнє – це обов’язок кожного з нас. Адже українські захисники – це наша гордість, взірець мужності, свідомості й самопожертви, непорушна сила між страхіттями війни й життям мирних людей! Ми намагаємось виховувати справжніх українців, і прагнемо, щоб кожен здобувач освіти розумів, що зараз такий складний час, і невеличкі донати можуть допомагати нашим збройним силам. Наша СИЛА – у нашому ЄДНАННІ! Учора, 27 вересня в нашій школі відбувся II етап благодійного ярмарку на підтримку Збройних Сил України. На якому продавалися різноманітні смаколики та власноруч виготовлені вироби, усе, що принесли наші улюблені батьки, все, що подобається нашим дітям. Серед запропонованого асортименту були з любов’ю приготовлені випічка та солодощі: тістечка, кекси, торти, трубочки та інші ласощі. На ярмарку можна було придбати страви української кухні, напої, сувеніри, прикраси. Відвідавши ярмарок, кожен отримав незабутні емоції, а головне – підтримав наших захисників. Дякуємо класним керівникам 3-А класу ( Крупі Т.Г.) 3- Б класу (Миць Т.Г.), 3-В ( Семчук О.З.) 4-А ( Счастній Н.А.) , 4-Б ( Сулимі Т.В.), 4-В ( Пігович М.В.), 4-Г ( Ільїній С.В.). і кожному з батьків та учнів особисто, хто долучився до цього заходу, за активність, ініціативність, небайдужість і підтримку наших Збройних Сил! Особлива подяка учням чергового класу (10-Б), які допомогли організувати простір та невгамовним ініціаторкам музичного супроводу , ученицям 9-Б, 10-А, 10-Б класів. Об’єднуймо зусилля заради Перемоги! Разом ми – сила! Разом ми – непереможні! Слава Україні! Героям Слава!




