Безпека дітей є основним пріоритетом у нашому навчальному закладі. Особливо важливою в наш час є мінна безпека – навчання дітей правилам поведінки в разі знаходження небезпечних предметів, які можуть загрожувати їхньому життю та здоров’ю. Чому так важливо розповідати про мінну безпеку? Причина проста – діти дуже допитливі. Вони можуть знайти небезпечні предмети і не розуміти, яку небезпеку це може приховувати. Заняття з мінної безпеки , яке відвідали учні 6-их класів допоможуть дітям навчитися розпізнавати потенційно небезпечні предмети та навчать правилам безпечного поводження у разі їх виявлення. Дякуємо громадській організації "Спілка саперів України", яка реалізовує гуманітарні проєкти у сфері протимінної діяльності, зокрема- навчання населення з попередження ризиків від мін та вибухонебезпечних предметів.