Обізнаний — значить озброєний!

26 квітня у Міжнародний день пам’яті про Чорнобильську трагедію у Тернопільській загальноосвітній школі І-ІІІ ст. № 4 відбуваюся день присвячений цивільному захисту та безпеці. В рамках цієї події було проведено спортивно-інтелектуальну гру «ФОРТЕЦЯ». Програма заходу включала БРЕЙН-РИНГ «9 – 1 – 1» та КВЕСТ «Школа наш спільний дім».

У цьому змаганні прийняли участь старшокласники, вчителі фізичної культури, класні керівники та адміністрація Тернопільської загальноосвітньої школа І-ІІІ ступенів №4.

Усі команди спортивно-інтелектуальної гри «ФОРТЕЦЯ» проявили навички командної гри, критичне мислення, логіку, інтуїцію та креативність, а також яскраво продемонстрували знання з долікарської допомоги,  вміння оперативно реагувати на складні життєві ситуації (пожежу, витік газу, повітряну тривогу і.т.п.) та  навики користування засобами захисту (протигаз, вогнегасник).

Запобігти, попередити, врятувати – головне завдання Цивільного захисту, яке засвоїли усі учасники спортивно-інтелектуальної гри «ФОРТЕЦЯ».

Вчитель фізичної культури -  Клапач О.І.