Існує лише одно добро - знання.

Існує лише одне зло - невігластво.

Сократ

15 лютого на базі Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 відбулася інтелектуальна гра - на спортивну тематику  «Рух – це життя», що стала уже традиційною для нашого навчального закладу.

У вікторині прийняли участь учні 9-А та 9-Б класу. Затишна атмосфера, дружелюбне суперництво команд, високий рівень знань учасників та підтримка глядачів зробили цей захід незабутнім та яскравим.

Вітаємо команду 9-Б класу, яка в підсумку набрала більшу кількість балів та зайняла заслужене почесне І місце.

Висловлюємо щирю подяку адміністрації ЗОШ № 4 за сприяння та підтримку усіх наших заходів та усім учасникам спортивно-інтелектуальної гри «Рух – це життя»! Бажаємо переможцям залишайтеся такими ж активними, цілеспрямованими і наполегливими!

Вчитель фізичної культури  О.І. Клапач