Для учнів 7Б це непросто сучасний патріотичний слоган, для цих дітей це життєва реальність, з якою вони живуть... Адже в нашому класі від початку війни була найбільша кількість учнів, які вимушено покинули свої домівки.
Раді за кожного з них, що незважаючи ні нащо, учні зі Сходу України швидко адаптувались та ставали частинкою родини четвертої школи.
І як важко потім прощатися з справжніми друзями, які,на щастя,мають можливість повернутися додому. Ось таким і радісним та водночас сумним був один з січневих днів учнів 7Б- Михайло Філіпський, який з нами провчився майже цілий рік, повертається додому в Харків та буде тепер вчитись в своїй школі.
 Ми знаємо Михайла як позитивного, доброго та розумного хлопця. Бажаємо, щоб війна скінчилася, і ми зустрілися знову у вільній і мирній країні в Харкові чи Тернополі! Бажаємо тобі,Михайло, щоб ти знайшов душевний спокій і вірив в нашу перемогу! Мирного неба і безмежного щастя! Бажаємо міцного здоров'я, довгого і щасливого життя під мирним і безхмарним небом!
З любов'ю учні 7Б