Успіх – це здатність крокувати від однієї невдачі до іншої,

не втрачаючи ентузіазму.

Вінстон Черчилль

15-17 листопада 2022 року в стінах ТЗОШ № 28 відбувся Чемпіонат Тернополя з настільного тенісу серед юнаків і дівчат в залік Тернопільської юнацької спортивної ліги «Тернопіль спортивний. ПеремагайТЕ».

В даному чемпіонаті збірна команди Тернопільської загальноосвітньої школи № 4 гідно представила свій навальний заклад. Хочеться відмітити, що нашу школу представляв учень 6-В класу Корнієнко Іван (наймолодший учасник турніру), який через війну в Україні вимушено покинув свій рідний дім. Але чудова атмосфера нашої школи та сумлінна праця усього педагогічного колективу, дають можливість таким учням швидко адаптуватися до нових умов.

Щиро вдячні господарям ТЗОШ № 28 за теплий прийом та організаторам за хороший турнір в таких непростих умовах.

А нашим учням бажаємо нових успіхів, натхнення та подальших перемог.

Вчитель фізичноїкультури – О.І. Клапач.