Напружена атмосфера в суспільстві сприяє пошуку шляхів гармонізації та рівноваги. І що як не мистецтво покликане приносити радість і позитивні емоції! Конкурс малюнків "Зимовий Тернопіль" приніс приємні новини для учнів нашої школи: Тютюнник Катерина - гран-прі, Петров Данило – 3 місце (у середній віковій категоріЇ), Костишин Анастасія – 3 місце та Паронова Катерина – 2 місце (у старшій віковій категорії). Андріана Об'єщик визнана однією з кращих в номінації «Креативне мистецьке бачення». А члени гуртка образотворчого мистецтва "Палітра" побували на виставці гіперреалістичних портретів молодої тернопільської художниці Христини Боднарук в художньому музеї. Вражаюча експозиція принесла багато цікавого та повчального матеріалу для майбутніх майстрів пензля!