Революція Гідності стала наймасштабнішим протестом у новітній історії України, боротьбою українських громадян за свої права і демократичний європейський вибір. Під час Революції Гідності понад сотня людей загинули від куль, побиття або відійшли у вічність пізніше від отриманих на Майдані поранень. Їх назвали Героями Небесної сотні.

День пам’яті Героїв Небесної Сотні відзначається щорічно 20 лютого згідно з Указом Президента України «Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні».

15 лютого у відділі читального залу Тернопільської обласної універсальної наукової бібліотеки до Дня Героїв Небесної Сотні відбувся вечір пам’яті «Герої, які змінили історію».

Для учнів 7-А класу Тернопільської загальноосвітньої школи № 4 організувала і провела зустріч Людмила Рюміна, завідувач відділу читального залу Тернопільської обласної універсальної наукової бібліотеки та мама одного із учнів.

Діти прослухали інформацію про перебіг подій Революції Гідності, переглянули мультімедійну презентацію «Герої, які змінили історію». Також учні більш докладніше дізналися про Героїв Небесної Сотні — наших земляків.