В День української писемності та мови традиційно проводяться різноманітні заходи . Учні 7-А класу школи номер 4 напередодні свята   відвідали Тернопільську обласну універсальну наукову бібліотеку. Тут вони оглянули  тематичні підбірки присвячені темі писемності та грамотності.

Працівники бібліотеки розповіли про умови запису до бібліотеки та правила користування каталогами. Також діти з цікавістю прослухали історію книгозбірні.

Учні ознайомилися з новинками фонду відділу міського абонементу, переглянули найцікавіші книжки для підлітків та роздивились книжки шрифтом Брайля.

Завідувачка відділом читального залу провела гостей бібліотекою, ознайомила з книжковими виставками, показала виставку картин заслуженого художника України Є. Удіна.

Для учнів виявилась дуже цікавою розповідь про різні види книжок: фотоальбоми, електронні книжки, інтерактивні книжки, книжки дуже великі і дуже маленькі. Особливо сподобались гостям книгозбірні книжки маленького формату, менш ніж 5 см, «Кобзар» Тараса Шевченка та «Українські байки» 2,5 см завбільшки.

Усі бажаючи одразу записались до бібліотеки. Маємо надію, що учні почали усвідомлювати як книги допомагають не тільки з цікавістю опановувати різні науки, але й вдосконалювати та розширити знання рідної української мови.

Велика подяка у організації екскурсії мамі нашого учня Рюміній Людмилі Олександрівні.