Напередодні нового навчального року, у день славного ювілею нашого міста 28 серпня, відбувся Х ювілейний художньо-мистецький пленер «Крізь роки, крізь століття, Тернополе, живи!», в якому взяли участь учні 8 класів нашої школи Кричківська Мар’яна, Юлія Члек, Нагорний Артур, Корпак Микола, Магула Сергій та Кулакова Дарія. Учасники пленеру, а їх було більше шестидесяти, зображували у графіці та живописі мальовничі куточки Тернополя під наставництвом художників – членів громадського обєднання «Удін і КО». Чудова погода та позитивний настрій учасників допомогли їм створити справжні шедеври, а троє з них, Юлія Члек, Сергій Магула і Корпак Микола,  приємно здивували чудовим результатом – посіли ІІ місця та отримали подарункові сертифікати на 500 гривень. Віримо, що це надихне обдарованих і талановитих учнів школи до нових вершин!