Найулюбленішим святом для дітей та дорослих є Новий рік та Різдво Христове. В цей час хочеться, щоб казкова атмосфера була в кожній оселі. Саме тому напередодні свят у 4-х класах було проведено майстер-клас «Виготовлення новорічної ялинки в техніці оригамі», який організували та провели учениця 10-Б класу Качуровська Оленка, вчителі початкових класів Качуровська Г.В., Залипецька О.С. Майстер-клас вдався пізнавальним, веселим та  цікавим. (Переглянути фото...)

Подаруй свято пташці. Учні 4 - Б класу небайдужі до братів наших менших . Власноруч виготовили зернові пряники і розвішали їх на деревах парку. (Переглянути фото...)

7 грудня відзначають всесвітній День української хустки. Споконвіку українки носили хустку, яка вважалась оберегом, символізувала любов та свободу, вірність традиціям і патріотизм.

З метою збереження народних традицій, класні керівники 4-Б та 4-В класів, провели  13 грудня акцію " Я підтримую українську хустку». Також діти дізналися про звичаї та традиції свята Андрія Первозваного. (Переглянути фото....)