Якби кожне слово мало своє забарвлення, то, безумовно, слово "війна" було зафарбоване у найчорніший колір. На жаль, і нашу країну війна зачепила своїм чорним крилом. Те, що над Тернопільщиною блакитне небо і не сіють смерть осколки снарядів - це заслуга воїнів, зокрема бійців 44-ї артилерійської бригади. 29 листопада учні 5-Б і 10-А класів мали змогу відвідати Музей бойової слави, що розміщений у військовій частині Тернополя. Якраз напередодні, 27 листопада, бійці 44-ї бригади повернулися із зони ООС. Від розповідей екскурсовода Юлії Шкугри  на очі наверталися сльози. Дітей вразили і музейні експонати, зокрема інсталяція "Вибух", на створення якої було використано 24 кілометри ниток.   Ми щиро вдячні тим людям, котрі боронять нашу державу від ворога.