Щороку ,9 листопада, Україна відзначає чудове свято - День української писемності та мови. З нагоди цього свята у 5-А класі Тернопільської ЗОШ 4 було проведено годину спілкування «Яке прекрасне рідне слово! Воно не світ, а всі світи!». Учні підготували чудові поетичні рядки та пісні про рідну, солов’їну мову, про Україну , взяли активну участь у вікторині «Юні мовознавці». Під час заходу діти почули цікаву інформацію про тяжку долю нашої співучої мови та про історію писемності.Проявивши креативність, учні складали вірші та цікаві сенкани про мову. Усі ми маємо сміливість серцем в душею говорити: «Ми - українці!». Хай усіх нас єднає незалежність до великого народу! Плекаймо всі разом ту мову, що дісталась нам у спадок від наших пращурів!