Відвідування художніх виставок стало доброю традицією у нашій школі, проте виставка пастелей художниці з Івано-Франківська Ірини Кравець, що відкрилася 10 жовтня у краєзнавчому музеї, стала справжньою мистецькою подією. Людина, яка створює дивовижно ніжні, витончені і направду майстерні роботи, працює в Івано-Франківському регіональному центрі оцінювання якості освіти. Перерва у майже 20 років не знищила прагнення до творчості. На відкритті виставки були присутні Юрій Шайнюк, викладачі ТОКІППО, митці та учні нашої школи. А 16 жовтня музейний урок мистецтва пройшов для учнів 8-А класу. Не має, мабуть, кращого вчителя, аніж живі професійні полотна та незвичайна біографія автора! Переглянути фото...