Другий рік у нашій школі активно розвивається такий актуальний напрямок в сучасній освіті як медіаграмотність. Елементи цього курсу інтегровані у такі навчальні дисципліни: українська мова, історія і мистецтво. Учителі-учасники проекту є постійними відвідувачами тренінгів і зустрічей. Визначною подією для всіх, хто долучився до руху, став Всеукраїнський симпозіум «Роль освіти в епоху дезінформації та технологічного прогресу», що проходив в Києві 7 жовтня 2019 року. Приємно зазначити, що Петкова Оксана Степанівна та Кізілова Галина Олександрівна, які представляли школу на цьому масштабному заході, були доповідачами. Їх досвід роботи з медіаграмотності був оцінений як такий, що вартий поширення і уваги. Понад 400 учасників симпозіуму з багатьох міст України, серед яких було багато директорів шкіл та викладачів вищих навчальних закладів, отримали чудову нагоду поділитися власними наробками та напрацюваннями та провести час у цікавому товаристві. Переглянути фото...