Незвичним був не лише день проведення Свята першого дзвоника, але і його формат. Святкової неділі 1 вересня першокласники та одинадцятикласники школи зустрілися на театральному майдані і стали свідками танцювального батлу, у якому, звичайно, перемогли талант, енергія, завзяття і радість. Виступ танцювальних колективів «Альянс» та «Денс лайф» був доповнений життєрадісним танцем від школярів,  а гарний настрій учасникам свята створювали фіксики Нолик та Сімка.

Свято продовжилося у парку ім.. Т.Г.Шевченка на чисельних локаціях від навчальних закладів міста, серед яких наша школа представила свої досягнення з різних напрямків діяльності. Це і участь у проектах «На крилах успіху», « Крок у науку», представлення активної  міжнародної співпраці, наукові пікніки, мистецький пленер, показ моделей шкільної форми для першокласників, виготовленої вчителями трудового навчання, інтеграція елементів медіа грамотності  у програмі шкільних предметах, показ лялькової вистави. Злагоджена підготовка до свята стала запорукою його позитивного та схвального сприйняття з боку батьків та учнів школи.

(Переглянути фото...)