Тренінг «Не смійся з мене!»

«Кожна четверта дитина страждає від глузувань, насмішок, переслідувань, злих жартів, байдужості, сварок,» - так стверджують психологи.

Створення атмосфери уваги, співчуття та співпраці не лише у класному колективі, але й у загальноосвітньому навчальному закладі взагалі – основна мета навчальної програми «Не смійся з мене» в рамках діяльності проекту «Повага дією», з якою  28 березня  2019  року ознайомилися вчителі нашої школи під час продуктивного тренінгу, який провів заступник директора з виховної роботи Федоруц М.В. Автори програми наголошують на тому, що учнів обов’язково треба навчити доречно виражати свої почуття, бути уважними, співпрацювати, творчо вирішувати конфлікти, усвідомити та прийняти відмінності інших.

Педагоги дізналися про цікаві форми роботи з дітьми в рамках програми, що містить повноцінні тренінгові методики із супроводжуючими матеріалами, корисні фото, аудіо та відеоматеріали. Велику роль відіграє і можливість адаптувати завдання для різних вікових груп.

Дана програма – новий погляд, інноваційний підхід до запобігання насильства та боротьби з ним, основна ідея якої – створення небайдужої спільноти.